MÖBLER / Bord / Skrivbord 6924831
nr 692 4831
Skrivbord
engelsk stil, längd: 122, djup: 80, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2011
kl 18:58:21
550 kr
500 kr
650 kr